inwestor

profbud

Profbud to polska firma deweloperska z warszawy. W ciągu ponad 12 lat naszej działalności zrealizowaliśmy wysokiej jakości projekty w atrakcyjnych
lokalizacjach oferując naszym Klientom mieszkania i domy „szyte na miarę”.

12 lat na rynku

Profbud to firma z doświadczeniem

Rezydencje Gaia Park to kolejny niezwykły projekt w historii firmy. Każda inwestycja realizowana jest z wyjątkową dbałością o jakość wykonania i troską o wybór atrakcyjnej lokalizacji. Naszym znakiem firmowym jest nieszablonowy design oraz zastosowanie nowoczesnych, przyjaznych środowisku technologii.

Dom to najważniejsze miejsce w naszym życiu. Dlatego za punkt wyjścia każdego projektu obieramy wymagania Klientów, oferując im rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Jest nam miło, że nasze starania zostały docenione.

Nasz zespół

Firmę tworzą doświadczeni i kompetentni eksperci rynku nieruchomości oraz inwestycji mieszkaniowych.

Nasze Inwestycje

PROJEKTY PROFBUD

W ciągu ponad 12 lat działalności spółka Profbud zrealizowała wiele wysokiej jakości projektów w atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie i Łodzi.

Poznajmy się

Zadzwoń + 48 605 606 606

lub napisz gaiapark@profbud.info

  Wideo-rozmowa

  Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
  Prawa osoby, której dane osobowe dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - zobacz więcej
  a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).