O inwestycji

Gaia park

Osiedle w Konstancinie-Jeziornie

w rytmie natury

Osiedla Gaia Park – miejsce, w którym natura wyznacza rytm

Konstancin-Jeziorna to raj dla miłośników fauny i flory, którym zależy na bliskości z naturą, pozostając jednocześnie nieopodal tętniącej życiem stolicy. Miasto położone zaledwie 20 km od centrum Warszawy kryje w sobie walory luksusu i uzdrowiska. Oprócz pięknych willi tonących w zieleni i kwiatach możemy znaleźć tu również liczne kompleksy ze złożami wód leczniczych w otoczeniu pachnących lasów sosnowych.

To tutaj właśnie swoje miejsce na ziemi znalazł m.in. Stefan Żeromski, rodzina Wedlów, Maria Dąbrowska czy Wacław Gąsiorowski.

Działka zlokalizowana jest w Konstancinie-Jeziornie, w niedalekim sąsiedztwie od Urzędu Miasta i Gminy przy ulicy Torowej 1, blisko ulicy Piaseczyńskiej. Przestrzeń zielona, oprócz walorów wizualnych i relaksacyjnych, spełnia tu więc jeszcze jedną ważną funkcję – izoluje od hałasu oraz zapewnia komfort i prywatność, niezależnie od bliskości sąsiadujących domów.

Odzyskaj wewnętrzną
równowagę

Wszyscy musimy czasem zwolnić, zwłaszcza żyjąc na wysokich obrotach w warszawskim zgiełku. Dlatego właśnie Osiedle Gaia Park zostało zaprojektowane tak, aby wrócić do kontaktu z naturą i odzyskać wewnętrzny spokój w cieniu drzew. Cały projekt osiedla został skupiony wokół ekofilozofii, której głównym założeniem jest to, by cieszyć się obecnością natury przy zminimalizowaniu negatywnego wpływu człowieka na środowisko. Dzięki temu możesz żyć obok przyrody – rozkoszować się śpiewem ptaków o poranku, czy spokojem tafli wody w oczkach wodnych.

Żyj w zgodzie z naturą

Obecnie to my mamy wpływ na naturę i dlatego jesteśmy za nią odpowiedzialni. Ta idea przyświeca nam zarówno na etapie budowy Osiedla Gaia Park, a także po jej ukończeniu – w trakcie mieszkania i funkcjonowania wokół niej. Aby było to możliwe, musimy nauczyć się ze sobą współgrać, a ludzie, zwierzęta i rośliny czuć się równie bezpiecznie. Dzięki temu będziemy wszyscy mogli cieszyć się urokami przyrody, nie zaburzając jej naturalnego rytmu.

Sprawdź listę wolnych domów

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój i chcą spędzać czas wśród przyrody. Osiedle Gaia Park znajduje się zaledwie 20 kilometrów od centrum Warszawy, gdzie po ciężkim dniu pracy w kilka chwil możesz przenieść się do cichej przystani wśród drzew.

Poznajmy się

Zadzwoń + 48 605 606 606

lub napisz gaiapark@profbud.info

  Wideo-rozmowa

  Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
  Prawa osoby, której dane osobowe dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - zobacz więcej
  a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).