poznajmy się

kontakt

Chcemy poznać przyszłych mieszkańców Osiedla Gaia Park. Jest dla nas ważne, aby oprócz budowania pięknych miejsc, budować też solidne relacje.

Biuro sprzedaży

Poznajmy się

Zapraszamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi przedstawicielami, którzy pomogą zrealizować marzenia o domu w zacisznej i zielonej okolicy.

EKRAN HIGH-TECH

Interaktywny ekran 65’’
ze smart-makietą 3D
dla wszystkich domów w inwestycji.

Ekorozwiązania

Opowiemy o zastosowanych
ekologicznych rozwiązaniach.

Realistyczna makieta

Szczegółowy, interaktywny model
architektoniczny inwestycji
w skali 1:300, z możliwością
podświetlenia wybranego domu.

Blisko natury

Nie tylko makiety, ale też piękne
widoki z przeszklonego biura
na oczko wodne oraz zieleń.

godziny otwarcia

Pon. – Pt. godz. 10.00-18.00

Sobota – 9:30-15:00

Telefon

+ 48 605 606 606

W czym możemy Ci pomóc?

Nasi doradcy czekają na Twój kontakt

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej.

Wiemy, że zakup domu to inwestycja na lata, dlatego jesteśmy partnerem dla naszych klientów na każdym etapie inwestycji. Odpowiemy na wszelkie pytania, tak aby być wsparciem i pomocą dla każdej Państwa decyzji.

Budujemy nie tylko solidne domy, ale też solidne relacje.

Anna Fernandez

+ 48 506 122 079
afernandez@profbud.info

Maciej Gniewek

+ 48 789 225 882
mgniewek@profbud.info

Poznajmy się

Zadzwoń + 48 605 606 606

lub napisz gaiapark@profbud.info

  Wideo-rozmowa

  Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Grupa Profbud Sp. z o.o. drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
  Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez firmę Grupa Profbud Sp. z o.o. (dalej „Administratora”).
  Prawa osoby, której dane osobowe dotyczą: Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą - zobacz więcej
  a) iż Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przeze mnie zgody na ich przetwarzanie, do czasu wniesienia sprzeciwu na przetwarzanie danych lub wycofania zgody na ich przetwarzanie; b) o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; c) o prawie do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie; d) o uprawnieniu do uzyskania od Administratora potwierdzenia, czy przetwarza jego dane osobowe, a jeżeli ma to miejsce, o uprawnieniu do uzyskania dostępu do nich oraz informacji o danych osobowych, wskazanych w art. 15 ust. 1 RODO; e) o prawie wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego;
  Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem Danych Osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego „RODO”).